Forum Press Zone 4.2.2 - en to nl_NL translation catalogue (224 entries)

en: %s posts
nl_NL: %s berichten

en: API request failed
nl_NL: API-verzoek mislukt

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate Memcached Support
nl_NL: Memcached-ondersteuning activeren

en: Activate Redis Support
nl_NL: Redis-ondersteuning activeren

en: Activity summary (digest only)
nl_NL: Activiteitsoverzicht (alleen overzicht)

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add extension=memcached.so to your php.ini
nl_NL: Voeg extension=memcached.so toe aan uw php.ini

en: Add extension=redis.so to your php.ini
nl_NL: Voeg extension=redis.so toe aan uw php.ini

en: Additional placeholders:
nl_NL: Extra tijdelijke aanduidingen:

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Allow URLs in Profiles
nl_NL: URL's in profielen toestaan

en: Angry
nl_NL: Boos

en: Anti-Spam (reCAPTCHA v3)
nl_NL: Anti-spam (reCAPTCHA v3)

en: Are you sure you want to unban this user?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt deblokkeren?

en: Assign New Moderator
nl_NL: Nieuwe moderator toewijzen

en: Available Placeholders
nl_NL: Beschikbare plaatshouders

en: Ban Notification Email
nl_NL: Bericht over verbanning e-mail

en: Ban User
nl_NL: Gebruiker verbannen

en: Ban a User
nl_NL: Gebruiker blokkeren

en: Ban expiry (bans only)
nl_NL: Vervaldatum verbanning (alleen bij verbanningen)

en: Ban reason (bans only)
nl_NL: Reden voor verbanning (alleen bij verbanningen)

en: Banned
nl_NL: Geblokkeerd

en: Banned By
nl_NL: Geblokkeerd door

en: Banned Users
nl_NL: Geblokkeerde gebruikers

en: Bans
nl_NL: Blokkades

en: Basic HTML allowed: b, i, u, a, img. Maximum 500 characters.
nl_NL: Basis HTML toegestaan: b, i, u, a, img. Maximaal 500 tekens.

en: Board Title
nl_NL: Forumtitel

en: Body
nl_NL: Inhoud

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Check thread titles for quick answers
nl_NL: Controleer onderwerpentitels voor snelle antwoorden

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Community Pulse
nl_NL: Community Puls

en: Content Restrictions
nl_NL: Inhoudsbeperkingen

en: Conversations
nl_NL: Gesprekken

en: Create Forum
nl_NL: Forum aanmaken

en: Current Moderators
nl_NL: Huidige moderators

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Daily Digest Email
nl_NL: Dagelijkse overzichtse-mail

en: Daily Vote Limit
nl_NL: Dagelijkse stemlimiet

en: Database Index
nl_NL: Database index

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Display Mode
nl_NL: Weergavemodus

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Forum
nl_NL: Forum bewerken

en: Email can only be changed from your WordPress profile.
nl_NL: E-mail kan alleen worden gewijzigd via uw WordPress-profiel.

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Emoji Reactions
nl_NL: Emoji-reacties

en: Enable reCAPTCHA v3
nl_NL: reCAPTCHA v3 inschakelen

en: Error loading forums
nl_NL: Fout bij het laden van forums

en: Error loading settings
nl_NL: Fout bij laden instellingen

en: Escalation:
nl_NL: Escalatie:

en: Expires
nl_NL: Verloopt

en: Failed to load activity
nl_NL: Activiteit laden mislukt

en: Failed to unban user.
nl_NL: Gebruiker deblokkeren mislukt.

en: Failed to update post.
nl_NL: Bericht bijwerken mislukt.

en: Forum Manager
nl_NL: Forumbeheerder

en: Forum URL
nl_NL: Forum-URL

en: Forum created
nl_NL: Forum aangemaakt

en: Forum deleted
nl_NL: Forum verwijderd

en: Forum updated
nl_NL: Forum bijgewerkt

en: Found %s results by %s
nl_NL: %s resultaten gevonden door %s

en: Found %s results for "%s"
nl_NL: %s resultaten gevonden voor "%s"

en: Found %s results for "%s" by %s
nl_NL: %s resultaten gevonden voor "%s" door %s

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Help Keep Things Friendly
nl_NL: Help het vriendelijk te houden

en: Hex Color
nl_NL: Hex kleur

en: How to enable:
nl_NL: Hoe in te schakelen:

en: Insert Image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert Link
nl_NL: Link invoegen

en: Install Memcached server on your system
nl_NL: Installeer de Memcached-server op uw systeem

en: Install Redis server on your system
nl_NL: Installeer de Redis-server op uw systeem

en: Install the PHP Memcached extension (e.g., pecl install memcached)
nl_NL: Installeer de PHP Memcached-extensie (bijv. pecl install memcached)

en: Install the PHP Redis extension (e.g., pecl install redis)
nl_NL: Installeer de PHP Redis-extensie (bijv. pecl install redis)

en: Invalid post ID.
nl_NL: Ongeldig bericht-ID.

en: Issue Warning
nl_NL: Waarschuwing geven

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Like
nl_NL: Leuk

en: Link URL
nl_NL: Link-URL

en: Loading forums...
nl_NL: Forums laden...

en: Loading settings...
nl_NL: Instellingen laden...

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Love
nl_NL: Geweldig

en: Maintenance Mode
nl_NL: Onderhoudsmodus

en: Mark all as read
nl_NL: Alles als gelezen markeren

en: Members
nl_NL: Leden

en: Memcached Support
nl_NL: Memcached-ondersteuning

en: Message is too short.
nl_NL: Het bericht is te kort.

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Moderation
nl_NL: Moderatie

en: More emojis
nl_NL: Meer emoji's

en: Move down
nl_NL: Omlaag

en: Move up
nl_NL: Omhoog

en: Muted
nl_NL: Gedempt

en: Mutes
nl_NL: Dempingen

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: Newest First
nl_NL: Nieuwste eerst

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No Forum Moderators found.
nl_NL: Geen Forum Moderators gevonden.

en: No Super Moderators found.
nl_NL: Geen Super Moderators gevonden.

en: No banned users.
nl_NL: Geen geblokkeerde gebruikers.

en: No reason provided
nl_NL: Geen reden opgegeven

en: No recent moderation activity
nl_NL: Geen recente moderatie-activiteit

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No users found
nl_NL: Geen gebruikers gevonden

en: Oldest First
nl_NL: Oudste eerst

en: Online Now
nl_NL: Nu online

en: Order saved
nl_NL: Volgorde opgeslagen

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Parent
nl_NL: Ouder

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Please log in to edit posts.
nl_NL: Log in om berichten te bewerken.

en: Port
nl_NL: Poort

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post Reply
nl_NL: Plaats antwoord

en: Post not found.
nl_NL: Bericht niet gevonden.

en: Post updated!
nl_NL: Bericht bijgewerkt!

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Posts Per Page
nl_NL: Berichten per pagina

en: Posts by %s
nl_NL: Berichten van %s

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Quote
nl_NL: Citeer

en: React with Angry
nl_NL: Reageer met Boos

en: React with Haha
nl_NL: Reageer met Haha

en: React with Like
nl_NL: Reageer met Leuk

en: React with Love
nl_NL: Reageer met Geweldig

en: React with Sad
nl_NL: Reageer met Verdrietig

en: React with Wow
nl_NL: Reageer met Wauw

en: Reason
nl_NL: Reden

en: Recent Activity
nl_NL: Recente activiteit

en: Recipient name
nl_NL: Naam ontvanger

en: Redis Support
nl_NL: Redis-ondersteuning

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Replies
nl_NL: Antwoorden

en: Reply
nl_NL: Antwoorden

en: Replying to
nl_NL: Antwoord op

en: Reports
nl_NL: Meldingen

en: Reputation
nl_NL: Reputatie

en: Reputation System
nl_NL: Reputatiesysteem

en: Restart your web server
nl_NL: Start uw webserver opnieuw op

en: Role Colors
nl_NL: Rolkleuren

en: Sad
nl_NL: Verdrietig

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save Signature
nl_NL: Handtekening opslaan

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Tips
nl_NL: Zoektips

en: Search failed
nl_NL: Zoeken mislukt

en: Search for a user to view or issue warnings.
nl_NL: Zoek een gebruiker om waarschuwingen te bekijken of te geven.

en: Search for specific error codes or phrases
nl_NL: Zoek naar specifieke foutcodes of zinnen

en: Search forums, threads, and posts...
nl_NL: Zoek in forums, onderwerpen en berichten...

en: Searching...
nl_NL: Zoeken...

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Security check failed.
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt.

en: Select Color
nl_NL: Kleur selecteren

en: Server Information
nl_NL: Serverinformatie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Share
nl_NL: Delen

en: Share Your Thoughts
nl_NL: Deel je gedachten

en: Share your thoughts
nl_NL: Deel je gedachten

en: Show Index Table
nl_NL: Indextabel tonen

en: Signature
nl_NL: Handtekening

en: Site Key
nl_NL: Site-sleutel

en: Site name
nl_NL: Websitenaam

en: Staff
nl_NL: Team

en: Staff Management
nl_NL: Teambeheer

en: Start a Conversation
nl_NL: Start een gesprek

en: Start typing username or email...
nl_NL: Begin met typen van gebruikersnaam of e-mail...

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject (optional)
nl_NL: Onderwerp (optioneel)

en: Submit Reply
nl_NL: Verstuur antwoord

en: Subscriber
nl_NL: Abonnee

en: Subscription Notification Email
nl_NL: Abonnementsmelding e-mail

en: Suggested:
nl_NL: Voorgesteld:

en: Super Moderator
nl_NL: Supermoderator

en: Super Moderators
nl_NL: Supermoderators

en: System
nl_NL: Systeem

en: System Colors
nl_NL: Systeemkleuren

en: Template Theme
nl_NL: Sjabloonthema

en: This user has not made any posts yet.
nl_NL: Deze gebruiker heeft nog geen berichten geplaatst.

en: Thread
nl_NL: Onderwerp

en: Threads
nl_NL: Onderwerpen

en: Title
nl_NL: Titel

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tools
nl_NL: Gereedschap

en: Type a message...
nl_NL: Typ een bericht...

en: Unban
nl_NL: Deblokkeren

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown error
nl_NL: Onbekende fout

en: Upvotes Only
nl_NL: Alleen upvotes

en: Use arrows to reorder, edit button to change parent.
nl_NL: Gebruik pijlen om te herschikken, bewerkknop om ouder te wijzigen.

en: Use specific keywords for better results
nl_NL: Gebruik specifieke zoekwoorden voor betere resultaten

en: User Lookup
nl_NL: Gebruiker zoeken

en: User Warnings
nl_NL: Gebruikerswaarschuwingen

en: View Ban History
nl_NL: Verbanningsgeschiedenis bekijken

en: View Full Profile
nl_NL: Bekijk volledig profiel

en: View History
nl_NL: Geschiedenis bekijken

en: View in thread
nl_NL: Bekijk in onderwerp

en: Visual
nl_NL: Visueel

en: Warn User
nl_NL: Gebruiker waarschuwen

en: Warnings
nl_NL: Waarschuwingen

en: Word Filter
nl_NL: Woordfilter

en: Wow
nl_NL: Wauw

en: Write your reply...
nl_NL: Schrijf je antwoord...

en: You do not have permission to access this page.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze pagina te openen.

en: You do not have permission to edit this post.
nl_NL: U bent niet gemachtigd om dit bericht te bewerken.

en: Your Signature
nl_NL: Uw handtekening

en: ago
nl_NL: geleden

en: by
nl_NL: door

en: received a warning
nl_NL: ontving een waarschuwing

en: was banned
nl_NL: werd geblokkeerd

en: was muted
nl_NL: werd gedempt

en: — None (Root level) —
nl_NL: — Geen (Hoofdniveau) —
