Forum Press Zone 4.5.3 - en to he_IL translation catalogue (324 entries)

en: %s posts
he_IL: %s הודעות

en: %s wrote:
he_IL: %s כתב/ה:

en: 1 week
he_IL: שבוע

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Actions taken by moderators
he_IL: פעולות שננקטו על ידי מנהלים

en: Activate Memcached Support
he_IL: הפעל תמיכה ב-Memcached

en: Activate Redis Support
he_IL: הפעל תמיכה ב-Redis

en: Activity (Last 14 Days)
he_IL: פעילות (14 ימים אחרונים)

en: Activity summary (digest only)
he_IL: סיכום פעילות (תקציר בלבד)

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add Moderator Notes (internal)
he_IL: הוסף הערות משגיח (פנימי)

en: Add extension=memcached.so to your php.ini
he_IL: הוסף extension=memcached.so ל-php.ini שלך

en: Add extension=redis.so to your php.ini
he_IL: הוסף extension=redis.so ל-php.ini שלך

en: Additional placeholders:
he_IL: מצייני מקום נוספים:

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: All clear!
he_IL: הכל נקי!

en: Allow
he_IL: אפשר

en: Allow URLs in Profiles
he_IL: אפשר כתובות URL בפרופילים

en: Angry
he_IL: כועס

en: Anti-Spam (reCAPTCHA v3)
he_IL: אנטי-ספאם (reCAPTCHA v3)

en: Are you sure you want to unban this user?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את החסימה של משתמש זה?

en: Assign New Moderator
he_IL: מינוי מנהל חדש

en: Author
he_IL: מחבר

en: Available Placeholders
he_IL: שדות דינמיים זמינים

en: Avatar
he_IL: אווטאר

en: Ban
he_IL: חסום

en: Ban Notification Email
he_IL: אימייל הודעת חסימה

en: Ban User
he_IL: חסום משתמש

en: Ban a User
he_IL: חסום משתמש

en: Ban expiry (bans only)
he_IL: תפוגת חסימה (חסימות בלבד)

en: Ban reason (bans only)
he_IL: סיבת חסימה (חסימות בלבד)

en: Banned
he_IL: חסומים

en: Banned By
he_IL: נחסם ע"י

en: Banned Users
he_IL: משתמשים חסומים

en: Bans
he_IL: חסימות

en: Basic HTML allowed: b, i, u, a, img. Maximum 500 characters.
he_IL: HTML בסיסי מותר: b, i, u, a, img. מקסימום 500 תווים.

en: Board Title
he_IL: כותרת הפורום

en: Body
he_IL: גוף ההודעה

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Cache
he_IL: מטמון

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Capability
he_IL: יכולת

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Check thread titles for quick answers
he_IL: בדוק כותרות נושאים לתשובות מהירות

en: Click cells to cycle: Inherit → Allow → Never
he_IL: לחץ על תאים לשינוי: ירושה ← אפשר ← לעולם לא

en: Close
he_IL: סגור

en: Community Pulse
he_IL: דופק הקהילה

en: Content Restrictions
he_IL: הגבלות תוכן

en: Conversations
he_IL: שיחות

en: Create Forum
he_IL: צור פורום

en: Current Moderators
he_IL: מפקחים נוכחיים

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Daily Digest Email
he_IL: אימייל סיכום יומי

en: Daily Vote Limit
he_IL: מגבלת הצבעות יומית

en: Daily posting activity across your forum
he_IL: פעילות פרסום יומית בפורום שלך

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Database Index
he_IL: אינדקס מסד נתונים

en: Debug why a specific user can or cannot perform an action.
he_IL: בדוק מדוע משתמש מסוים יכול או לא יכול לבצע פעולה.

en: Defaults restored. Click Save to apply.
he_IL: ברירות המחדל שוחזרו. לחץ על שמירה כדי להחיל.

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Content
he_IL: מחק תוכן

en: Delete Thread
he_IL: מחק נושא

en: Delete the ENTIRE THREAD and all its posts? This cannot be undone!
he_IL: למחוק את כל הנושא ואת כל ההודעות שבו? לא ניתן לבטל פעולה זו!

en: Delete this content? This cannot be undone.
he_IL: למחוק תוכן זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Description
he_IL: תיאור

en: Design
he_IL: עיצוב

en: Discard
he_IL: בטל שינויים

en: Dismiss
he_IL: דחה

en: Dismissed
he_IL: בוטל

en: Dismissed by:
he_IL: בוטל על ידי:

en: Display Mode
he_IL: מצב תצוגה

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Forum
he_IL: ערוך פורום

en: Email can only be changed from your WordPress profile.
he_IL: ניתן לשנות את האימייל רק מהפרופיל שלך בוורדפרס.

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Emoji Reactions
he_IL: תגובות אימוג'י

en: Enable reCAPTCHA v3
he_IL: הפעל reCAPTCHA v3

en: Error loading forums
he_IL: שגיאה בטעינת פורומים

en: Error loading reports
he_IL: שגיאה בטעינת דיווחים

en: Error loading settings
he_IL: שגיאה בטעינת הגדרות

en: Escalation:
he_IL: הסלמה:

en: Expires
he_IL: פג תוקף

en: Failed to load activity
he_IL: טעינת הפעילות נכשלה

en: Failed to unban user.
he_IL: ביטול החסימה נכשל.

en: Failed to update post.
he_IL: עדכון הפוסט נכשל.

en: Forum
he_IL: פורום

en: Forum Moderators
he_IL: מפקחי פורום

en: Forum URL
he_IL: כתובת הפורום

en: Forum Zone
he_IL: אזור פורום

en: Forum created
he_IL: הפורום נוצר

en: Forum deleted
he_IL: הפורום נמחק

en: Forum overview and statistics
he_IL: סקירת הפורום וסטטיסטיקות

en: Forum updated
he_IL: הפורום עודכן

en: Forum:
he_IL: פורום:

en: Forums
he_IL: פורומים

en: Found %s results by %s
he_IL: נמצאו %s תוצאות מאת %s

en: Found %s results for "%s"
he_IL: נמצאו %s תוצאות עבור "%s"

en: Found %s results for "%s" by %s
he_IL: נמצאו %s תוצאות עבור "%s" מאת %s

en: General
he_IL: כללי

en: Give it a catchy title
he_IL: תן לזה כותרת קליטה

en: Guest
he_IL: אורח

en: Haha
he_IL: חחח

en: Help Keep Things Friendly
he_IL: עזרו לשמור על אווירה ידידותית

en: Hex Color
he_IL: צבע Hex

en: Hide
he_IL: הסתר

en: History
he_IL: היסטוריה

en: Host
he_IL: מארח

en: How to enable:
he_IL: כיצד להפעיל:

en: Inbox
he_IL: תיבת דואר

en: Inherit
he_IL: ירושה

en: Insert Image
he_IL: הוסף תמונה

en: Insert Link
he_IL: הוסף קישור

en: Install Memcached server on your system
he_IL: התקן שרת Memcached במערכת שלך

en: Install Redis server on your system
he_IL: התקן שרת Redis במערכת שלך

en: Install the PHP Memcached extension (e.g., pecl install memcached)
he_IL: התקן את הרחבת ה-PHP של Memcached (למשל, pecl install memcached)

en: Install the PHP Redis extension (e.g., pecl install redis)
he_IL: התקן את הרחבת ה-PHP של Redis (למשל, pecl install redis)

en: Invalid nonce.
he_IL: טוקן לא תקין.

en: Invalid post ID.
he_IL: מזהה פוסט לא חוקי.

en: Issue Warning
he_IL: הוצא אזהרה

en: It might have been moved or deleted.
he_IL: ייתכן שהוא הועבר או נמחק.

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Just now
he_IL: עכשיו

en: Key metrics for your forum at a glance
he_IL: מדדים עיקריים לפורום שלך במבט מהיר

en: Last Post
he_IL: הודעה אחרונה

en: Last active: %s
he_IL: פעילות אחרונה: %s

en: Last page
he_IL: עמוד אחרון

en: Launch Thread
he_IL: פרסם דיון

en: Like
he_IL: אהבתי

en: Link
he_IL: קישור

en: Link URL
he_IL: כתובת קישור

en: Loading dashboard...
he_IL: טוען לוח בקרה...

en: Loading forums...
he_IL: טוען פורומים...

en: Loading reports...
he_IL: טוען דיווחים...

en: Loading settings...
he_IL: טוען הגדרות...

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Lock
he_IL: נעל

en: Locked
he_IL: נעול

en: Love
he_IL: אהבה

en: Maintenance Mode
he_IL: מצב תחזוקה

en: Mark all as read
he_IL: סמן הכל כנקרא

en: Maybe Later
he_IL: אולי אחר כך

en: Members
he_IL: חברים

en: Memcached Support
he_IL: תמיכה ב-Memcached

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message is too short.
he_IL: ההודעה קצרה מדי.

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Moderation
he_IL: ניהול תוכן

en: Moderator
he_IL: מנחה

en: Moderators
he_IL: מפקחים

en: More emojis
he_IL: עוד אימוג'ים

en: Most active community members
he_IL: חברי הקהילה הפעילים ביותר

en: Move down
he_IL: הורד

en: Move up
he_IL: העלה

en: Mute
he_IL: השתק

en: Muted
he_IL: מושתקים

en: Mutes
he_IL: השתקות

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: Never
he_IL: מעולם לא

en: New
he_IL: חדש

en: New Message
he_IL: הודעה חדשה

en: Newest First
he_IL: החדשים ביותר ראשונים

en: Next
he_IL: הבא

en: Next page
he_IL: עמוד הבא

en: No Forum Moderators found.
he_IL: לא נמצאו מפקחי פורום.

en: No Super Moderators found.
he_IL: לא נמצאו מפקחים ראשיים.

en: No banned users.
he_IL: אין משתמשים חסומים.

en: No messages yet
he_IL: אין הודעות עדיין

en: No moderation needed lately.
he_IL: לא נדרש ניהול לאחרונה.

en: No reason provided
he_IL: לא ניתנה סיבה

en: No recent moderation activity
he_IL: אין פעילות ניהול אחרונה

en: No reports in this category.
he_IL: אין דיווחים בקטגוריה זו.

en: No reports need your attention right now.
he_IL: אין דיווחים שדורשים את תשומת לבך כרגע.

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No users found
he_IL: לא נמצאו משתמשים

en: Old
he_IL: ישן

en: Oldest First
he_IL: הישנים ביותר ראשונים

en: Online Now
he_IL: מחוברים כעת

en: Oops! This thread seems to have wandered off...
he_IL: אופס! נושא זה כנראה הלך לאיבוד...

en: Open
he_IL: פתוח

en: Open Reports
he_IL: דיווחים פתוחים

en: Order saved
he_IL: הסדר נשמר

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Parent
he_IL: הורה

en: Peace and quiet!
he_IL: שקט ושלווה!

en: Perm
he_IL: לצמיתות

en: Permanent
he_IL: לצמיתות

en: Permission Matrix
he_IL: מטריצת הרשאות

en: Permission Trace Tool
he_IL: כלי מעקב הרשאות

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Permissions saved
he_IL: הרשאות נשמרו

en: Pin
he_IL: הצמד

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Port
he_IL: פורט

en: Post
he_IL: הודעה

en: Post Reply
he_IL: שלח תגובה

en: Post not found.
he_IL: הודעה לא נמצאה.

en: Post updated successfully.
he_IL: ההודעה עודכנה בהצלחה.

en: Post updated!
he_IL: הפוסט עודכן!

en: Posts
he_IL: הודעות

en: Posts Per Page
he_IL: פוסטים לעמוד

en: Posts by %s
he_IL: הודעות מאת %s

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: React with Angry
he_IL: הגיבו בכעס

en: React with Haha
he_IL: הגיבו בחחח

en: React with Like
he_IL: הגיבו בלייק

en: React with Love
he_IL: הגיבו באהבה

en: React with Sad
he_IL: הגיבו בעצב

en: React with Wow
he_IL: הגיבו בוואו

en: Reason
he_IL: סיבה

en: Reason:
he_IL: סיבה:

en: Recent Activity
he_IL: פעילות אחרונה

en: Recent Moderation Activity
he_IL: פעילות ניהול אחרונה

en: Recent Threads
he_IL: נושאים אחרונים

en: Recipient name
he_IL: שם הנמען

en: Replies
he_IL: תגובות

en: Reply
he_IL: הגב

en: Replying to
he_IL: מגיב ל

en: Reports
he_IL: דיווחים

en: Reputation
he_IL: מוניטין

en: Resolved by
he_IL: נפתר על ידי

en: Sad
he_IL: עצוב

en: Save
he_IL: שמור

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Save Signature
he_IL: שמור חתימה

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Tips
he_IL: טיפים לחיפוש

en: Search failed
he_IL: החיפוש נכשל

en: Search for a user to view or issue warnings.
he_IL: חפש משתמש כדי לצפות או להוציא אזהרות.

en: Search for specific error codes or phrases
he_IL: חפש קודי שגיאה או ביטויים ספציפיים

en: Search forums, threads, and posts...
he_IL: חפש פורומים, נושאים ופוסטים...

en: Searching...
he_IL: מחפש...

en: Security check failed.
he_IL: בדיקת האבטחה נכשלה.

en: Send Message
he_IL: שלח הודעה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings saved
he_IL: ההגדרות נשמרו

en: Share
he_IL: שתף

en: Share Your Thoughts
he_IL: שתף את מחשבותיך

en: Share your thoughts
he_IL: שתף את מחשבותיך

en: Sharing your thoughts in: %s
he_IL: משתף את מחשבותיך ב: %s

en: Signature
he_IL: חתימה

en: Site name
he_IL: שם האתר

en: Slug
he_IL: מזהה

en: Sort by:
he_IL: מיין לפי:

en: Spam
he_IL: ספאם

en: Staff
he_IL: צוות

en: Staff Management
he_IL: ניהול צוות

en: Start a Conversation
he_IL: התחל שיחה

en: Start a New Conversation
he_IL: התחל דיון חדש

en: Start typing username or email...
he_IL: התחל להקליד שם משתמש או אימייל...

en: Stats Overview
he_IL: סקירת נתונים

en: Sub-forums:
he_IL: תתי-פורומים:

en: Subject (optional)
he_IL: נושא (אופציונלי)

en: Submit Reply
he_IL: שלח תגובה

en: Subscriber
he_IL: מנוי

en: Suggested:
he_IL: מומלץ:

en: Super Moderator
he_IL: מנחה-על

en: Super Moderators
he_IL: מנהלי על

en: System
he_IL: מערכת

en: THREAD
he_IL: נושא

en: This user has not made any posts yet.
he_IL: משתמש זה עדיין לא פרסם הודעות.

en: Thread
he_IL: נושא

en: Thread not found.
he_IL: נושא לא נמצא.

en: Threads
he_IL: נושאים

en: Title
he_IL: כותרת

en: Today
he_IL: היום

en: Tools
he_IL: כלים

en: Top Contributors (30 Days)
he_IL: תורמים מובילים (30 יום)

en: Total Conversations
he_IL: סה״כ שיחות

en: Type
he_IL: סוג

en: Type a message...
he_IL: הקלד הודעה...

en: Unban
he_IL: בטל חסימה

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unknown error
he_IL: שגיאה לא ידועה

en: Unlock
he_IL: בטל נעילה

en: Unpin
he_IL: בטל הצמדה

en: Use arrows to reorder, edit button to change parent.
he_IL: השתמש בחצים לסידור מחדש, כפתור עריכה לשינוי הורה.

en: Use specific keywords for better results
he_IL: השתמש במילות מפתח ספציפיות לתוצאות טובות יותר

en: User
he_IL: משתמש

en: User Lookup
he_IL: חיפוש משתמש

en: User Warnings
he_IL: אזהרות משתמש

en: User was unbanned
he_IL: המשתמש שוחרר מחסימה

en: User was unmuted
he_IL: המשתמש שוחרר מהשתקה

en: View Ban History
he_IL: צפה בהיסטוריית חסימות

en: View Full Profile
he_IL: צפה בפרופיל המלא

en: View History
he_IL: צפה בהיסטוריה

en: View in thread
he_IL: צפה בנושא

en: Views
he_IL: צפיות

en: Visual
he_IL: ויזואלי

en: Warn User
he_IL: הזהר משתמש

en: Warnings
he_IL: אזהרות

en: Watch
he_IL: עקוב

en: Watching
he_IL: עוקב

en: WordPress Object Cache
he_IL: מטמון אובייקטים של וורדפרס

en: Wow
he_IL: וואו

en: Write your message...
he_IL: כתוב את ההודעה שלך...

en: Write your reply...
he_IL: כתוב את תגובתך...

en: You do not have permission to edit this post.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך פוסט זה.

en: Your Signature
he_IL: החתימה שלך

en: ago
he_IL: לפני

en: by
he_IL: מאת

en: permanent
he_IL: לצמיתות

en: posts
he_IL: פוסטים

en: received a warning
he_IL: קיבל אזהרה

en: selected
he_IL: נבחרו

en: was banned
he_IL: נחסם

en: was muted
he_IL: הושתק

en: was unbanned
he_IL: בוטלה חסימתו

en: was unmuted
he_IL: בוטלה השתקתו

en: — None (Root level) —
he_IL: — ללא (רמת שורש) —

en: Message Settings
he_IL: הגדרות הודעות

en: Control file uploads in forum posts
he_IL: שליטה בהעלאות קבצים בפוסטים בפורום

en: Maximum Upload Sizes
he_IL: גדלי העלאה מקסימליים

en: Images (MB)
he_IL: תמונות (MB)

en: Documents (MB)
he_IL: מסמכים (MB)

en: Archives (MB)
he_IL: ארכיונים (MB)

en: Supported File Types
he_IL: סוגי קבצים נתמכים

en: Allow JPG, PNG, GIF, WebP uploads
he_IL: אפשר העלאות JPG, PNG, GIF, WebP

en: Allow PDF and TXT file uploads
he_IL: אפשר העלאות קבצי PDF ו-TXT

en: Allow ZIP, RAR, 7Z, and other archive uploads
he_IL: אפשר העלאות ארכיונים ZIP, RAR, 7Z ואחרים
